Yeni Sosyal Ekonomi

Birlikte

Herkes Daha Zengin Bir Hayata Kavuşabilir

1400 Yıllık Tarih Üzerine İnşa Edilmiştir

GSN, Tang Hanedanlığından beri var olan Dönüşümlü Tasarruf ve Kredi Derneği (

ROSCA

)modeliyle çalışıyor. GSN, kitlelere zenginlik getirmek için 1400 yıllık eski bilgeliği teknolojik yeniliklerle birleştiriyor.

Paranızın Kontrolünü Tekrar Elinize Alın

İnsanlar emeklilik için para biriktirme umuduyla tüm hayatları boyunca çalışırlar. Tüm bu zaman boyunca bankalar sizin paranızla yatırım yaparak kazanç sağlıyorlar. Yani bankalara yatırım yapmaları için bedava para veriyorsunuz.

Geleceğin Liderlerini Yetiştirmek

Başkalarına yardım etmek için mikro krediler. Paramızı daha verimli bir şekilde kullanarak başkalarına yardım ediyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki insanlara yardım etmeye odaklanırken diğer yandan finansal özgürlüğe kavuşuyoruz

Tang Hanedanlığından Bu Yana

Asya’nın Eşler Arası Mikro Kredi Verme Kültürü

Eşler arası borç verme sistemi kayıtlı tarihte ilk kez 1400 yıl önce gerçekleşti. Günümüzde, eşler arası gayri resmi kredi verme işlemleri, dünya çapında

70’den fazla ülkede

hala oldukça yaygın!

Sorun? Mikro kredileri güvenli bir ortamda kolaylaştırmak için hiçbir zaman iyi ve merkezi olmayan bir sistem kurulmadı. Şimdiye kadar her zaman güvene, ilişkilere, arkadaşlara, aileye ve sözlü yapılan para takibine dayanıyordu!

Bir Mikro Kredi Veren Olun

Ve Paranızla Gelir Elde Etmeye Başlayın

Küresel Mikro Kredi Kuruluşları, istikrarlı bir GDP™ sirkülasyonu (GSN’nin para birimi) kazanarak sosyal para devriminden yararlanıyorlar. Herkes kazanıyor ve iş ve teknoloji inovasyonu, sadece herkesin temel ihtiyaçları karşılandığı zaman gelişebilir.

Neden GSN?

Küresel Para Devrimini Anlamak

GSN küresel bir harekattan çok daha fazlasıdır, 1400 yılı aşkın geçmişiyle insanlar tarafından insanlar için inşa edilen bir gelecek vizyonudur. GSN, bağımsızlık ve paranızın potansiyelinin en üst düzeye çıkarılması ile işe başlar.

GELECEĞİNİZİN KONTROLÜNÜ ELİNİZE ALIN

ParanınSirkülasyonu

Geleneksel eşler arası mikro kredi sistemleri ağızdan ağıza söz, arkadaşlar, aile ve güvene dayalı olarak çalışır. GSN, sağlıklı bir ekonomi inşa etmek için boşta kalan para ve kaynakların dolaşımını artırmak amacı güden bilimsel bir eşleştirme algoritmasına dayalı ilk küresel merkezi ve olmayan mikro kredi ağını sunuyor. Burada insanlar insanlara yardım ediyor ve bu gerçek bir yenilik!

Paranızdan %30’a Kadar Kar Edinin

Paranızı GSN topluluğunda dolaşıma sokarak ve başkalarının harcama güçlerini artırmalarına yardımcı olmakla, Ödül olarak %30’a kadar kar elde edebilirsiniz. Birinin hayatını değiştirerek ağa dahil olun ve kendi hayatınızı değiştirin!